Hermes slavio i protiv Kaštela

Nakon neočekivane pobjede protiv Cibone, Hermes je slavio i protiv Kaštela u gostima te stigao na omjer 3-2, dok su domaći i dalje bez pobjede.

Premijer liga, 6. kolo, 11. studeni

Ribola Kaštela – Hermes Analitica 73:79 (19:17, 15:28, 23:18, 16:16)

Kaštela: Rhymes 15, Došen 23 (8 sk, 8 as), Galić 10, Mandić 11, Šipić 10, Mikulić, Karanušić, Pruže, Đugum 4, Živković, Roso, Matić.
Hermes: Kordić 8, Raič 2, Svoboda 12, Stipe Krstanović 4, Rajić 12, Perić 25, Mravak, Garafolić 6, Španja 6 (10 sk), Turić, Šekelja 4, Ante Krstanović.

Nakon izjednačenog ulaska u utakmicu, raspoloženi Bruno Perić serijom trica vodio je Hermes do dvoznamenkaste prednosti na poluvremenu. U nastavku domaći su se pribrali i malo po malo sustizali goste.

U zadnje dvije minute ušlo se s rezultatom 68:71. Ipak, snage za preokret nije bilo, a Hrvoje Garafolić manirom rutinera zaključio je utakmicu.

U sljedećem kolu Hermes će dočekati Šibenik, a Ribola Kaštela će put Zaboka.