KOALA: Borba za doigravanje

U skupini za prvaka MORH je teže nego što se je nadao svladao INTIS. INTIS je vodio +12 na velikom odmoru, ali sve je prosuo u trećoj četvrtini, da bi MORH u posljednjih 10 minuta potvrdio pobjedu. BIGRAF i PBZ su odigrali vrlo izjednačenu utakmicu u kojoj je pobjeda na kraju otišla na stranu s(p)retnijeg BIGRAFA. U derbiju dviju neporaženih momčadi NOSS Tkalča je pobijedila Enikon. Enikon je bolje otvorio utakmicu i poveo sa uvjerljivih +14, ali tu je stao. Preostale tri četvrtine pripale su NOSS Tkalči. Produžetak su morali odigrati FULIR i MEDiLAB da bi došli do pobjede koja je na kraju otišla na stranu FULIRA. Advokati su pobijedili suce. Devil’s Advocates je bio prejak suparnik za momčad UZKS-a koja je ipak za utjehu dobila jednu četvrtinu.

Na vrhu je NOSS Tkalča ispred pratitelja Enikona, HOK-Devil’s Advocatesa, BIGRAFA i Arizona Divljih Mačaka koji imaju po jedan poraz.

U skupini ponosa BAUERFEIND je uvjerljivo nadmašio TESLU. Već do poluvremena sve je u ovoj utakmici bilo riješeno. KREDITNA UNIJA ZAGREB bila je bolja od HOK-a zahvaljujući boljoj igri u drugom dijelu utakmice i vrućem Vlaiću (42 poena), iako je HOK imao +5 na poluvremenu. ZABA je u trećoj dionici slomila KYOCERU, dok su sve ostale četvrtine bile izjednačene. Fortunal nije imao problema u srazu sa Silent Warriorsom koji kvalitetom nije mogao parirati razigranom Fortunalu.

Skupina za prvaka

MORH – INTIS 75:63 (13:22, 29:41: 53:54)

MORH: Bošnjak 5 (1), Marcelić 18 (4), Marčinko 16 (3), Marić 10 (1), Perić 14 (2), Simon 2, Vidaković 10.
INTIS: Babić 4, Bahtijarević 13 (1), Bučević 17, Čorušić 17 (1), Horvatin 12.

PBZ d.d. – BIGRAF 64:67 (21:19, 36:35, 46:49)

PBZ d.d.: Fijember 8, Henjak 2, Jurajec Baranović 8, Karačon 1, Kelemenić 3 (1), Lukačević 13, Mišulić 7, Novaković 6, Pavičić 7, Peršić 9 (1).
BIGRAF:Banović 12 (1), L. Bekavac 5 (1), Lešić 8 (1), Močan 21, Puljak 14, Radaković 6, Rajkovača 1.

NOSS Tkalča – Enikon 92:88 (18:32, 37:49, 66:65)

NOSS Tkalča: Čop 11 (1), Džidić 19 (3), Filković 12 (2), Kovačević 26, Kruljac 11 (2).
Enikon: Barbir 18 (1), Bešenski 6, Boras 4, Gažić 8, Leko 2, Lončar 6, Meglaj 14 (4), Pavković 22 (6), Žunić 8.

FULIR – MEDiLAB 70:69 (14:16, 26:27, 39:43; 60:60)

FULIR: Jeričević 1, Kržić 2, Markočić 7 (1), Miočević 2, Siretz 4, Suton 17 (3), M. Živković 24, S. Živković 13.
MEDiLAB: L. Horvat 9 (1), Jurković 6, Mareković 7, Martinjak 10 (2), Miketa 11, Plavec 10 (2), Soucie 4 (1), Šiptar 12 (1).

HOK-Devil’s Advocates – UZKS 77:48 (19:3, 39:19, 62:30)

HOK-Devil’s Advocates: Alilović 4, Basarac 27 (2), Đegerec 4, Hrabar 7 (1), Lui 11, Reberski 8, Šimac 7, Vuletić 9.
UZKS: Čačić 6 (1), Čop 3 (1), Grošić 3, Mahmutović 2, Marijan 9, Marunica 3, Mrsel 4, Muhvić 9, Rogić 3, Vukojević 6.

Poredak: 1. NOSS Tkalča 4-0, 2. Enikon 3-1, 3. HOK-Devil’s Advocates 3-1, 4. BIGRAF 3-1, 5. Arizona Divlje Mačke 2-1, 6. PBZ d.d. 2-2, 7. MORH 2-2, 8. FULIR 2-2, 9. BGS 1-2, 10. MEDiLAB 1-3, 11. INTIS 0-4, 12. UZKS 0-4.