Ludnica u Sinju: Alkar razbio Jolly

Sinjani su ostvarili i sedmu uzastopnu pobjedu, i to kakvu. Maligani su ih pogurali do devete pobjede u prvenstvu i sada su treći u poretku A1 lige s realnim šansama da dohvate Ligu za prvaka.

[rezultat id=111]

Momčad Damira Milačića je dominirala u svim segmentima igre, na parketu nije bilo uočljivo da je prije ove utakmice Jolly bolje stajao na tablici. Gostima je nedostajao Ronald Ross, a jedini igrač koji je uspijevao nešto napraviti je Mate Mrva.

Od početka utakmice vidjelo se da će to biti teška večer za ekipu Hrvoja Vlašića. Nakon prvih 10 minuta domaćin je imao +15, u 16 minuti Alkar je imao 23 poena prednosti, a krajem treće četvrtine zaostatak Šibenčana je narastao na visokih 30 koševa.

Još jednu odličnu partiju odigrao je mladi Domagoj Kanaet koji je postigao 17 poena (šut 7-8) i upisao 7 skokova. Josip Matić je također ubacio 17 poena, Luka Žitko 15, a Slavko Modrić i Nikola Gaurina po 10. Kod Šibenčana Mrva je ubacio 28 koševa, a Josip Naletilić 13.

Sinjski Maligani su posebna priča. Pogledajte navijanje posljednjih dvije minute utakmice.