Mario Delaš bolji od Tomića i Hezonje

U 7. kolu ACB lige Barcelona je gostovala kod Obradoira. Pomalo neočekivano doživjela je težak poraz. Domaći su slavili rezultatom 77:60.

Za Hrvate je bio to zanimljiv susret jer su nastupila trojica naših igrača. U redovima pobjednika Mario Delaš je na terenu proveo 22 minute. Ubacio je osam poena, uhvatio tri skoka i podijelio tri asistencije.

Ante Tomić i Mario Hezonja nisu bili raspoloženi. Tomić je susret završio sa skromna tri poena, ali i 12 skokova, a mlađi Dubrovčanin je na terenu proveo dvije i pol minute te uhvatio dva skoka.

Ovim porazom Barcelona pomalo gubi korak s vodećim Realom koji je i dalje bez poraza, dok je Kataloncima ovo drugi zaredom. Ekipi Marija Delaša ovo je tek druga pobjeda, a do sada su upisali pet poraza.