Naglić ponovno slavio, Siriščević pružio odličnu partiju

U austrijskom prvenstvu tijekom vikenda je GGMT Vienna koju s klupe vodi hrvatski stručnjak Aramis Naglić kao domaćin deklasirala Graz rezultatom 101:68.

Već do poluvremena pitanje pobjednika bilo je riješeno, kada su Bečani otišli na +19. U nastavku, visoka prednost dodatno je narasla i Naglićevi momci zasluženo su slavili.

Jedan od najboljih pojedinaca susreta bio je bivši košarkaš Splita, Cibone i Zadra Ivan Siriščević koji je za 27 minuta na parketu ubacio 20 poena (šut iz igre 6/12), a tome je pridodao i 5 skokova te 8 asistencija, za ukupnu valorizaciju 26. Momčad iz austrijske prijestolnice tako je stigla do svoje 12. pobjede, a s druge strane ima i 9 poraza. Graz je sada na omjeru 11:10. Podsjećamo, pomoćnik Naglić u Beču je još jedan Hrvat, Hrvoje Radanović.