Odlična predstava Šarića u New Yorku

Dario Šarić odigrao je odličnu utakmicu protiv New York Knicksa. Naime, Šiši je ubacio 21 poen uz 12 skokova, a valja spomenuti kako je šutirao 7/13 iz igre za 28 minuta na parketu. Sixersi su slavili rezultatom 118:110 uz odličnu partiju Embiida koji je ubacio 29 koševa. Kod Knicksa se istaknuo Beasley s 24 poena, 13 skokova i sedam asistencija.

Dragan Bender odradio je još jednu sebi svojstvenu utakmicu. Čapljinac je ubacio 7 poena u porazu protiv Jazza, a uz to je uhvatio šest skokova te šutirao 2/5 iz igre, a proveo je 29 minuta u igri. Jazzeri su slavili sa 116:88.

Raptorsi igraju odličnu sezonu. Sinoć su šokirali Pacerse na gostovanju u utakmici gdje je Bojan Bogdanović još jednom imao lošu šutersku večer. Babo je za 31 minutu igre ubacio 6 poena uz šut 1/10. DeRozan s 24 i Valančiunas sa 16 poena i 17 skokova predvodili su Raptorse do nove pobjede (106:99).

Ante Žižić odigrao je šest minuta te se nije uspio upisati u strijelce. Njegovi Cavsi su poraženi kod Blazersa rezultatom 113:105. 35 koševa i 14 skokova LeBrona Jamesa nije pomoglo ‘Landu’ protiv Lillarda (24) i McColluma (29). Definitivno najzanimljiviji trenutak utakmice je zakucavanje LeBrona preko Nurkića.