#234

PH za juniorke: Rezultati drugog dana

Drugi dan Završnog turnira Prvenstva Hrvatske za juniorke izlučio je polufinalne parove. U borbu za medalje kreću Šibenik protiv Trešnjevke 2009 i Medveščak protiv Broda na Savi.

U grupnoj fazi natjecanja najviše je koševa po utakmici dala Laura Bašek iz ŽKK Radosti (23), a za petama joj je bila Karla Erjavec iz Trešnjevke 2009 (22,7), dok je daleko najviše asistencija imala Nika Műhl iz Trešnjevke 2009 (11,7).

U nastavku pročitajte rezultate 2. i 3. kola Završnog turnira, konačne tablice po grupama, kao i raspored polufinalnih i finalnih utakmica

 

REZULTATI 2. KOLA, ŠSD VIRJE I ŠSD ĐURĐEVAC

 

GRUPA „A“

 

10:00 ŽKK PODRAVAC 55:66 ŽKK MEDVEŠČAK  
(18:11, 8:15 , 16:19, 13:21 )

ŽKK MEDVEŠČAK: Jakovljević I. 0, Livajušić B. 9, Leovac I. 0, Tadić M. 23, Dumenčić M. 0, Krajinović L. 0, Kolovrat G. 6, Uzelac T. 9, Jakelić A., Kožuljević B. 7, Tepeš L. 12, Rogulja M., Trener: Turić B.

ŽKK PODRAVAC: Mihalić P. 18, Hrastić M. 6, Bušić D., Ćurić V. 11, Jakupec L., Posavec D. 10, Sušanj S., Cik E. 0, Vincek S. 2, Krstanović K. 0, Kapitanić M., Triplat J. 8; Trener: Molnar I., Službeni predstavnik: Krstanović M.

 

12:00 ŽKK ŠIBENIK 90:36 ŽKK MURSA  
(21:9, 26:7, 19:8, 24:12 )

ŽKK ŠIBENIK: Ivančević K. 22, Vukšić M. 5, Mrdalj A. 2, Strize A., Borić S. 10, Rončević P. 4, Dujić N. 15, Čuklin N. 4, Skrozić A. 8, Čulina N. 13, Barišić A. 7; Trener: Periša N., Pomoćni trener: Križanac I.

ŽKK MURSA: Zvocak H. 4, Lovas A. 0, Blaševac A. 10, Štrk V. 8, Mihaljević M. 4, Horvat N. 0, Jelčić L. 2, Fenrih L. 0, Podunavac A. 4, Vukasinović L. 2, Sesar G. 0, Penić J. 2;  Trener: Sokol V., Pomoćni trener: Kiš Ž.

 

 

 

GRUPA „B“

12:00 ŽKK PULA 79:56 ŽKK RADOST  
(30:13, 28:20, 12:15, 9:8)

ŽKK PULA: Perić N. 14, Pjevac A. 6, Došen V. 0, Perko A. 17, Čop M. 13, Trehub B. 17, Bećirović S. 0, Bekvalac N. 8, Petrinčić D. 4, Barukčić S. 0; Trener: Đukić I.

ŽKK RADOST: Bašek L. 32, Janković E. 0, Kranjčec A. 2, Rodek N. 6, Obadić I. 2, Valkaj N. 2, Rušnjak A. 2, Novak V. 0, Mađar L. 10, Mikolić L. 0; Trener: Repalust S., Službeni predstavnik: Terek M.

 

14:00 ŽKK BROD NA SAVI 25:107 ŽKK TREŠNJEVKA 2009  
(4:36, 11:24, 8:22, 2:25)

ŽKK BNS: Duspara M. 0, Ivanković E. 0, Vukojević I. 0, Lazić M. 2, Bertolović G. 2, Josipović T. 2, Buconjić M. 0, Kurdija N. 14, Fastić-Pajk M. 2, Šebalj L. 3; Trener: Rimarčuk D.

KK TREŠNJEVKA 2009: Katavić A. 13, Erjavec K. 21, Sorić M. 0, Turkalj B. 2, Dorja I. Žaja 2, Pavić J. 13, Mühl N. 8, Hadžihusejnović E. 6, Kostić L. 4, Bilić I. 21, Savić M. 17;  Trener: Nemec D., Pomoćni trener: Vidaković Š.

 

REZULTATI 3. KOLA, ŠSD VIRJE I ĐURĐEVAC

 

GRUPA „A“

 

18:00 ŽKK MEDVEŠČAK 59:51 ŽKK ŠIBENIK  
(18:16, 25:13, 2:8, 14:14)

ŽKK MEDVEŠČAK: Jakovljević I., Livajušić B. 9, Leovac I., Tadić M. 30, Dumenčić M., Krajinović L. 0, Kolovrat G. 0, Uzelac T. 11, Jakelić A., Kožuljević B. 3, Tepeš L. 6, Rogulja M.; Trener: Turić B.

ŽKK ŠIBENIK: Ivančević K. 8, Vukšić M. 8, Mrdalj A. 7, Strize A. 9, Borić S. 19, Rončević P. 0, Dujić N., Čuklin N., Skrozić A. 0, Čulina N., Barišić A.; Trener: Periša N., Pomoćni trener: Križanac I.

 

20:00 ŽKK PODRAVAC 84:37 ŽKK MURSA  
(27:4, 13:11, 16:14, 28:8)

ŽKK PODRAVAC: Mihalić P. 34, Bušić D. 2, Ćurić V. 8, Jakupec L. 0, Posavec D. 6, Sušanj S. 0, Cik E. 13, Vincek S. 0, Krstanović K. 3, Kapitanić M. 4, Krstanović A. 0, Triplat J. 14; Trener: Molnar I., Službeni predstavnik: Krstanović M.

ŽKK MURSA: Lovas A. 2, Vidaković T. 4, Blževac A. 2, Štrk V. 1, Mihaljević M. 4, Horvat N., Jelčić L. 0, Fenrih L. 8, Podunavac A. 6, Sesar G. 0, Vuksanć L. 8, Penić J. 2; Trener: Sokol V., Pomoćni trener: Kiš Ž.

 

GRUPA „B“

18:00 ŽKK TREŠNJEVKA 2009 110:53 ŽKK PULA  
(29:10, 30:12, 20:13, 31:18)

KK TREŠNJEVKA 2009: Katavić A. 14, Erjavec K. 27, Sorić M. 2,        Turkalj B. 6, Žaja D. I. 2, Pavić J. 17, Mühl N. 5, Hadžihusejnović E. 6, Kostić L. 6, Bilić I. 15, Savić M. 10; Trener: Nemec D., Pomoćni trener: Vidaković S.

ŽKK PULA: Perić N. 4, Pjevac A. 6, Došen V. 2, Perko A. 8, Čop M. 2, Trehub B. 24, Bećirović S. 0, Bekvalac N. 0, Petrinčić D. 5, Barukčić S. 2; Trener: Đukić I.

 

20:00 ŽKK RADOST 53:69 ŽKK BNS  
(15:19, 14:21, 16:12, 8:17)

ŽKK RADOST: Bašek L. 25, Janković E. 0, Kranjčec A. 2, Rodek N. 4, Obadić I. 7, Valkaj N. 11, Rušnjak A. 2, Novak V. 0, Mađar L., Mikolić L. 2; Trener: Repalust S., Službeni predstavnik: Terek M.

ŽKK BNS: Duspara M. 6, Ivanković E. 2, Vukojević I. 2, Lazić M. 25, Bertolović G. 0, Josipović T. 12, Buconjić M. 5, Kurdija N. 10, Fastić-Pajk M. 5, Šebalj L., Kostadinović A. 2; Trener: Rimarčuk D.

 

 

TABLICA GRUPA A

Rbr Ekipa utakmica Pobjede Porazi Postignuti

koševi

Primljeni koševi Razlika

Koševa

bodovi
ŽKK MEDVEŠČAK 3 3 0 207 146 61 6
ŽKK ŠIBENIK 3 2 1 213 148 65 5
ŽKK PODRAVAC 3 1 2 192 175 17 4
ŽKK MURSA 3 0 3 113 256 -143 3

 

TABLICA GRUPA B

Rbr Ekipa utakmica Pobjede Porazi Postignuti

koševi

Primljeni koševi Razlika

Koševa

bodovi
ŽKK TREŠNJEVKA 3 3 0 340 110 230 6
ŽKK BROD NA SAVI 3 2 1 170 219 -49 5
ŽKK PULA 3 1 2 191 242 -51 4
ŽKK RADOST 3 0 3 141 271 -130 3

 

subota, 26.5. POLUFINALNE UTAKMICE, ŠSD VIRJE

17:00 ŽKK ŠIBENIK : ŽKK TREŠNJEVKA
19:00 ŽKK MEDVEŠČAK : ŽKK BNS

 

 

nedjelja, 27.5. FINALNE UTAKMICE, ŠSD VIRJE

13:00 UTAKMICA ZA 3. MJESTO
15:00 UTAKMICA ZA 1. MJESTO