Poraz Vrijednosnica u Szegedu

Košarkaši Vrijednosnica Os Darda su sinoć  u Szegedu odigrali trening utakmicu protiv mađarskog prvoligaša i izgubili sa 72:66.

Naturtex-SZTE-Szedeák – Vrijednosnice OS Darda  72-66 (20:6, 37:20, 62-41)

Szedeák:  Williams 13, Csorvási M. 12, Jereminov 10, Csorvási L. 8, Wirth 7, Kiss Zs. 6, Miscsevics 6, Varga Z. 6.
Darda: Diminić 21, Panduric 16, Meznarić 12, Kujunđić 9, Mazić 6, Bičvić 2.

Bez ozlijeđenog Mirze Hrnčića Brokeri loše otvaraju utakmicu pa agresivni i čvrsti domaćini otvaraju utakmicu sa 20:6 u prvoj četvrtini, uz puno grešaka u obrani, neprisiljenih izgubljenih lopti i dekoncentracije.

Druga četvrtina i prvih pet minuta treće igra je još lošija i domaćini odlaze na +28 (58:20), uz katastrofalnu obranu Vrijednosnica i bezidejnost u napadu. U zadnjih 15 minuta Baranjci se bude i počinju igrati puno bolju obranu i napad, te dolaze na zaostatak od samo četiri poena (68:64), no za pobjedu više nije bilo vremena.