Rok Stipčević nastavio odličnu formu; Krka povela u polufinalu

Rok Stipčević nastavlja sjajnu formu u posljednje vrijeme. Hrvatski internacionalac ponovno je odigrao odličnu utakmicu te je bio jedan od predvodnika u novoj pobjedi Krke koja je slavila u prvoj polufinalnoj utakmici protiv Rogaške s rezultatom 91:70.

Gosti su se odlično držali kroz prvih 25 minuta igre, a naročito tijekom prvog poluvremena kada su čak imali i vodstvo. Krka je krajem treće dionice napravila prijelomni trenutak stvorivši 13 poena viška. Rogaška se pokušala vratiti, ali nije mogla više od osam poena zaostatka.

Na kraju je ABA ligaš mirno priveo susret kraju. Pobjedu Krka može zahvaliti dvojcu Lapornik – 20 poena i Rok Stipčević koji je upisao 18 poena, osam asistencija i pet skokova.

Dodajmo kako je solidnu utakmicu odigrao Jure Škifić koji je upisao 12 poena uz pet skokova.