Šibenka razbila Hermes

Šibenka se izvukla iz mini krize. S čak šest dvoznamenkastih igrača i pregršt ukradenih lopti momčad Edija Dželalije nije mogla izgubiti utakmicu. Bez većih poteškoća Šibenčani su slavili protiv Hermesa u Zagrebu rezultatom 62:88.

Domaćini su bili potpuno indisponirani pa se može reći da nije bilo neke velike neizvjesnosti. Plus 15 već nakon prvih deset minuta i plus 21 na poluvremenu bio je znak da je utakmica već riješena nakon 20-ak minuta igre. Domaćini su u konačnici popravili dojam nešto boljim izdanjem u zadnjoj četvrtini, dok je na drugoj strani trener gostiju dao priliku mladićima koji inače nemaju preveliku minutažu.

Timska pobjeda Šibenika s čak šest raspoloženih pojedinaca među kojima je prednjačio novopridošli Vraneš sa 16 poena i 15 skokova. Domagoj Šarić ubacio je 15, a od niza igrača s 12 poena valja istaknuti Tonka Vuku koji je uz to uhvatio i 10 lopti. Kod domaćih je najbolji bio Julijan Rajić s 19 poena.

Hermes Analitica – Šibenka 62:88