Škrljevo u zanimljivoj utakmici svladalo Šibenčane

Košarkaši Škrljeva su u uzbudljivoj utakmici svladali momčad Šibenika te tako došli do druge pobjede u Premijer ligi.

Adria Oil Škrljevo – Šibenik 83:78

(Yacoubou 18(6sk), Williams 19(5sk), Ušić 14 – Nakić 15(8sk), Bašić 14, Vuko 13(7sk)

U prvoj četvrtini je utakmica bila izjednačena, dok se domaćini u drugih deset minuta uspjevaju odvojiti, te na predah odlaze sa šest poena razlike. U nastavku domaćini nastavljaju gdje su stali u drugoj četvrtini, treći period završavaju rezultatom 20:15, što im ukupno donosi plus 11 poena razlike na ulasku u zadnjih deset minuta.

Škrljevo se malo opustilo u zadnjem periodu, Šibenčani se vraćaju u utakmicu, završavaju četvrtinu u svoju korist, no ipak do preokreta nisu došli.

U redovima domaćina najbolji Yacoubou s 18 poena i šest skokova, kod gostiju Nakić odličan s 15 poena i osam skokova.

U idućem kolu Škrljevo gostuje u Zagrebu kod Bosca, dok će Šibenčani ugostiti Zabok.