Split bez šanse kod Igokee

Malo više od 24 sata nakon gostovanja i poraza kod Zaboka, Split je odigrao utakmicu ABA lige protiv Igokee, također kao gost. Domaćin je opravdao status favorita te slavio s 87:68.

Momčad Ivice Skelina dobro je otvorila susret i poenima Marina Marića u šestoj minuti povela 9:15. Međutim, bio je to sam “bljesak” Žutih jer je Igokea već do kraja četvrtine povela 21:17. Ključna je bila druga četvrtina, ekipa Dragana Bajića je serijom 15:0 otišla na ogromnih +20, a posebno je bio raspoložen Atić. Na veliki odmor se otišlo vodstvom 48:31 domaćina.

Drugo poluvrijeme bilo je “odrađivanje posla”, Split nije uspio ozbiljnije zaprijetiti Igokei, a konačni rezultat bio je 87:68.

Igokeu je predvodio Atić s 15 poena i 7 asistencija, u redovima Splita istaknuo se Čampara s 13 poena. Igokea je sada na omjeru 13:3, dok Splićani imaju 5 slavlja u 17 dvoboja.