Zaista sjajna je bila jučerašnja predstava košarkaša Cibone u velikom slavlju protiv Cedevita Olimpije koja je na taj način „udaljena“ od ulaska u četiri najbolje momčadi nakon kraja  regularnog dijela sezone. Prvo ime susreta svakako je bio Darko Planinić, u nastavku je izvrsne minute pružio Ivan Novačić, a posebno vesele zreli nastupi hrvatskih košarkaša na poziciji razigravača, Krešimira Radovčića i Lovre Gnjidića.

Prije samo nekoliko dana Gnjidić je proslavi 20. rođendan, a vjerojatno bolji poklon od pobjede i ostanka Cibone u ABA ligi nije mogao ni zamisliti. Potez utakmice dogodio se sredinom treće dionice kada se Lovro izvrsno oslobodio Jake Blažiča i na kraju završio akciju strašnim zakucavanjem preko Mikaela Hopkinsa za izjednačenje rezultata na 48:48.