ABA liga 2020.: Svi dosadašnji transferi

ABA liga je na svojim stranicama objavila popis svih dolaznih i odlaznih transfera iz ABA ligaških momčadi za nadolazaću sezonu. Osim neslužbenih informacija o kojima svakodnevno izvještavamo, ovo su za sada službeno sklopljeni poslovi:

Momčad Dolasci Odlasci ROSTER
Borac Radovan Đoković (extension) Svetozar Popović
Adi Alikadić
Matija Popović
Aleksa Sušić
Srdjan Krsmanović
Bogdan Petrović
2020/21 ROSTER
Budućnost VOLI Petar Mijović (head coach, extension)
Nikola Ivanović (extension)
Justin Cobbs (extension)
Aleksa Ilić (extension)
Suad Šehović (extension)
Rashad Vaughn (Igokea)
Melvin Ejim (Unicaja Malaga)
Scott Bamforth (Le Mans Sarthe Basket)
Hassan Martin (Olympiacos Piraeus)
Kim Gerlof Guy Tillie (Ryukyu Golden Kings)
Sean Redell Kilpatrick
Luka Božić
Martins Meiers
2020/21 ROSTER
Cedevita Olimpija Kendrick Perry (Mega Bemax)
Alen Hodžić (Koper Primorska)
Žiga Dimec (Koper Primorska)
Jaka Blažič (extension)
Mikael Hopkins (extension)
Dan Duščak (Real Madrid)
Mangok Mathiang (Bahçeşehir Koleji)
Maik Zirbes (Shabab Al Ahli)
Andrija Stipanović
Filip Krušlin (Dinamo Sassari)
Domen Bratož
Dominic Jordan Artis
Saša Zagorac
Mirko Mulalić
Martin Krampelj
Petar Vujačić
Codi Miller-McIntyre (Partizan NIS)
2020/21 ROSTER
Cibona Toni Nakić (Šibenka)
Mateo Drežnjak (Široki)
Matic Rebec (SC Rasta Vechta)
Josip Bilinovac
Toni Katić
Ivan Novačić
Marin Rozić
Krešimir Ljubičić
Shane Gibson
Roko Badžim
2020/21 ROSTER
Crvena zvezda mts Saša Obradović (head coach)
Landry Nnoko (Alba Berlin)
Jordan Loyd (Valencia Basket)
Corey Walden (Partizan NIS)
Langston Hall (Promitheas Patras)
Dragan Šakota (head coach)
Kevin Punter (AX Armani Exchange Milan)
Charles Jenkins (Olympiacos Piraeus)
2020/21 ROSTER
FMP Marko Jeremić (Mornar) 2020/21 ROSTER
Igokea Dragan Bajić (head coach, extension)
Antabia Waller (Mornar)
Edin Atić (Mega Bemax)
Jackie Carmichael (JL Bourg Basket)
Stefan Fundić (Zadar)
Marko Jošilo (Krka)
Anthony Clemmons (AS Monaco)
Dragan Apić (San Pablo Burgos)
Sava Lešić
Đorđe Gagić
Marko Tomas
Michael Green
Keenan Evans
Jakov Mustapić
Đorđe Simeunović
2020/21 ROSTER
Koper Primorska Aleksandar Lazić (Mornar)
Alen Hodžić (Cedevita Olimpija)
Žiga Dimec (Cedevita Olimpija)
Nejc Barič (Krka)
Jan Kosi (Krka)
2020/21 ROSTER
Krka Nejc Barič (Koper Primorska)
Jan Kosi (Koper Primorska)
Jan Rebec (Šentjur)
Luka Lapornik (extension)
Marko Jošilo (Igokea)
Jure Balažić (retired)
Žiga Fifolt (Leuven Bears)
Glenn Cosey
2020/21 ROSTER
Mega Bemax Vladimir Jovanović (head coach)
Mihailo Mušikić (youth team)
Dayshon Scoochie Smith (Fort Wayne Mad Ants)
Aleksandar Cvetković (Manresa)
Dejan Milojević (head coach)
Kendrick Perry (Cedevita Olimpija)
Nemanja Nenadić
Ivan Paunić
Blaž Mesiček
Edin Atić (Igokea)
2020/21 ROSTER
Mornar Jacob Pullen (extension)
Derek Needham (extension)
Sead Šehović (extension)
Isaiah Whitehead (extension)
Taylor Smith (JSF Nanterre)
Aleksandar Lazić (Koper Primorska)
Marko Jeremić (FMP)
Antabia Waller (Igokea)
Dario Hunt
Lance Harris
Damir Markota
2020/21 ROSTER
Partizan NIS Vlado Šćepanović (head coach)
Rade Zagorac (extension)
Marcus Paige (extension)
Uroš Trifunović (extension)
Codi Miller-McIntyre (Cedevita Olimpija)
Nemanja Dangubić (Movistar Estudiantes)
Andrea Trinchieri (head coach)
Žanis Peiners
James McAdoo
Corey Walden (Crvena zvezda mts)
Reginald Redding
2020/21 ROSTER
Split Darko Bajo (extension)
Sani Čampara (Sloboda)
James Earl Washington III
Tomislav Gabrić (Astoria Bydgoszcz)
Ivan Vrgoč
Jamel Morris
Mate Kalajžić
2020/21 ROSTER
Zadar Veljko Mršić (head coach)
Domagoj Vuković (extension)
Dominik Mavra (extension)
Martin Junaković (extension)
Danijel Jusup (head coach)
Bryon Allen
Stefan Fundić (Igokea)
Ive Ivanov (Geneva Lions)

_