Double-double Roka Prkačina: Cibona nadigrala Goricu

Košarkaši Cibone danas su slavili na gostovanju kod Gorice s rezultatom 90:94. Dobru rolu je odradio Roko Prkačin koji je upisao double-double učinak. Vukovi su većinu susreta kontrolirali, a na kraju je Gorica uspjela samo ublažiti poraz.

Cibona je imala inicijativu od početka susreta, a prednost je rasla do plus šest u prvoj dionici.

Gorica je došla u egal te čak povela s plus pet sredinom druge četvrtine. Gosti ipak s 44:47 odlaze na poluvrijeme.

Vukovi krajem treće četvrtine bježe na 11 poena prednosti, a prednost je rasla sve do 12 razlike u četvrtoj dionici. Gorica nije imala šanse za povratkom, ali je na kraju ublažila poraz i smanjila na minus četiri.

Roko Prkačin je kod Cibone ubacio 20 poena uz 10 skokova. Scottie Reynolds je ubacio 17, a po 13 su ubacili Drežnjak i Nakić.

Karlo Uljarević kod Gorice ubacio 19 uz 5 asistencija. Krešimir Ljubičić je upisao 18 uz četiri skoka.