FIBA Liga prvaka: Tomislav Zubčić odličan protiv Talijana

Tomislav Zubčić odigrao je odličnu utakmicu u FIBA-inoj Ligi prvaka. Njegov Tofaš je tijesno poražen od talijanskog Brindisija rezultatom 77:75. Talijani su ugostili Zubčićevu momčad te su na kraju odnijeli pobjedu u utakmici u kojoj su cijelo vrijeme imali inicijativu.

Tofaš je zaostajao tijekom cijelog susreta. Imali su domaćini do desetak poena prednosti, a prednost je u trećoj četvrtini rasla sve do 11 poena razlike. Talijani su u završnici utakmice vodili s osam razlike, ali se Tofaš približio u posljednjoj minuti na samo minus dva, no više od toga nije moglo.

Tomislav Zubčić je bio najefikasniji igrač svoje momčadi s 19 postignutih poena i devet skokova te dvije asistencije za 28 minuta igre. Brindisi je predvodio bivši igrač Zadra, Josh Bostic, koji je postigao 21 poen uz četiri skoka i također dvije asistencije.