Četvrtak, 29 srpnja, 2021
More

    POPULARNE OBJAVE

    III OTP košarkaški masters veterana; drugi dan

    U današnjem pregledu donosimo rezultate drugog dana (21.3.) III OTP košarkaškog mastersa veterana koji se odigrava u Zadru.

    - Advertisement -

    Kategorija 35+ za muškarce:

    DOŠK – Mladost Zagreb 59:74 (skupina A)

    Adriatic Split – Mladost Zagreb 47:83 (skupina A)

    DOŠK – Pet Bunara 59:74 (skupina A)

    VKK Mostar – Kraljevo 73:60 (skupina B)

    Park & Shop – AG Sjaj 37:61 (skupina B)

    VKK Mostar – Maraska Park 65:50 (skupina B)

    AG Sjaj – Kraljevo 64:53 (skupina B)

    Kategorija 40+ za muškarce:

    Voštarnica – Tuzla 35:60 (skupina A)

    Split – Lesdog Kočevje 81:55 (skupina A)

    Devil’s advocates Zagreb – Domžale 68:49 (skupina B)

    Montenegro – Sonik Puntamika 69:53 (skupina B)

    Kategorija 45+ za muškarce:

    MORH – Novigrad 52:30 (skupina A)

    Vitalac Split – Pristan 60:42 (skupina B)

    Maslina – Široki-Županja 45:46 (skupina B)

    Fortunal – Otok Ugljan 50:41 (skupina C)

    Vojvodina Novi Sad – Adriatic Split 60:35 (skupina C)

    Debeljak – Jadran Trst 29:43 (skupina D)

    Maribor – Maccabi Tel Aviv 30:70 (skupina D)

    Kategorija 50+ za muškarce:

    Labud Zagreb – Beograd 33:61 (skupina A)

    Ploče – Luxurius Slovenija 43:68 (skupina A)

    FIMBA World – Kočevje 55+ 51:40 (skupina A)

    VKD Štajerska – Zagreb 55:50 (skupina B)

    Kategorija 30+ za žene:

    ŽVKK Zagreb – Montenegrine 44:31

    Zadar – Bučke Maribor 39:44

    Zadar – Split 24:28

    Kategorija 40+ za žene:

    Cesis Latvia – Kranj 33:27 (skupina A)

    Kranj – Split 25:45 (skupina A)

    Cesis Latvia – Ljubljana 32:30 (skupina A)

    Mengeš – Spartak St. Petersburg 27:45 (skupina B)

    Novi Sad – FIMBA Europe 50:34 (skupina B)

    Danas su na rasporedu preostali susreti u svim kategorijama, kao i polufinala najbrojnije kategorije, one 45+ za muškarce.

    - Advertisement -

    NAJČITANIJE VIJESTI TJEDNA

    zadnje objave

    NE PROPUSTITE