Mario Hezonja opet dvocifren u pobjedi protiv Žižića i Bendera

Mario Hezonja je ponovno odigrao vrlo dobru utakmicu u dresu Panathinaikosa. Zeleni su kod kuće u 29. kolu Eurolige slavili protiv Maccabija za koji nastupaju Ante Žižić i Dragan Bender.  Jedan od sudačke trojke bio je Sreten Radović.

Panata je odlično započela utakmicu s odličnim startom Hezonje koji je bio raspoložen s osam poena u prvih deset minuta. Prva dionica je završila s 25:9 u korist grčke momčadi koja je vodstvo uspjela zadržati i na poluvremenu kada je bilo plus 13 – 43:30.

U trećoj dionici se Maccabi vraća preko Wilbekina i Ante Žižića pa se u zadnjih deset minuta ulazi s rezultatom 58:55.

Uslijedila je 11:2 serija domaćih tijekom prvih pet minuta nastavka i povratak na dvocifrenu prednost (69:57). Od toga se gosti nisu oporavili i pitanje pobjednika je bilo riješeno. Do kraja je Panathinaikos povećao vodstvo do konačnih 81:63

Mario Hezonja je ponovno bio jedan od istaknutih pojedinaca u pobjedi Zelenih s 12 poena, četiri skoka te po tri asistencije i ukradene lopte za 23 minute igre.

Na drugoj strani je solidno minutažu iskoristio Žižić s 9 poena i 8 skokova. Dragan Bender je ostao bez poena.