Novi double-double: Odlična predstava Bilana i Krušlina protiv Repeše u Serie A

Novu odličnu utakmicu priredila je hrvatska kolonija sa Sardinije. Dinamo Sassari upisao je uvjerljivu domaću pobjedu u susretu 16. kola talijanske Serie A. Odličan nastup upisali su hrvatski reprezentativci Filip Krušlin i Miro Bilan.

Krušlin je postigao 15 poena za 17 minuta na parketu (pet trica iz devet pokušaja), dok je Bilan ponovno ostvario double-double, 14 poena, deset skokova i tri asistencije. Sassari je slavio protiv Pesara rezultatom 99:74. Hrvatska kolonija se tako zadržala na trećoj poziciji talijanskog prvenstva s omjerom 10 pobjeda i pet poraza.

Dodajmo kako je Toni Katić odigrao 22 minute te je upisao 6 poena i dvije asistencije. Kod poraženih je najefikasniji bio Drell sa 16 poena. Vodeća momčad talijanskog prvenstva je i dalje Olimpia Milano koja ima 13 pobjeda i samo jedan poraz.