Odlična predstava Rikića; Double-double uz 29 poena

U moru odgođenih utakmica diljem Europe zbog COVID razloga jučer je odličnu utakmicu odigrao hrvatski internacionalac Robert Rikić. Hrvatski centar nastupa za momčad EuroNickel te je odveo svoju momčad do pobjede u prvenstvu Sjeverne Makedonije.

EuroNickel je slavio s rezultatom 84:75, a igrač utakmice je bio upravo Rikić koji je za 31 minutu igre postigao 29 poena uz 14 skokova i tri asistencije. Pritom je iz igre imao odličnih 10/13. Njegova momčad imala je zaostatak od 68:72 sredinom četvrte četvrtine, ali je u završnici ostavila Kozuv na tek tri poena.

Na kraju EuroNickel odnosi pobjedu s devet poena viška koja je donijela omjer 14-6 i ukupno drugu poziciju u prvenstvu. Poraženi Kozuv drži peto mjesto s omjerom 9-12.