Šibenka uvjerljiva protiv Welsa za prvu pobjedu u Alpe Adria Cupu

Šibenka je došla do prve pobjede u Alpe Adria Cupu, na Baldekinu su uvjerljuvo slavili protiv austrijskog Welsa s rezultatom 104:81.

Šibenčani su veliki dio posla odradili u prvom poluvremenu, na krilima odličnog Patrika Jambrovića došli su do 28 poena viška (50:22) nakon samo 18 minuta igre.

U istom ritmu su nastavili i u trećoj četvrtini u kojem su postigli čak 34 poena, a Bruno Rebić je košem osam sekundi prije malog odmora odveo Šibenku na najvećih +33 (85:52).

Gosti iz Austrije u posljednjem su periodu (19:29) uspjeli tek ublažiti poraz.

Najbolji strijelac Šibenke bio je Patrik Jambrović koji je susret završio s 17 poena, 4 skoka i 3 ukradene lopte, Bruno Rebić je zabio 16 uz 4 asistencije, a na rubu double-double učinka bio je Adnan Aslanagić s 9 poena i 10 asistencija. Za Wels su po 21 poen postigli Razdevšek i Orf.

Šibenka sljedeću utakmicu igra u subotu kada će na Baldekinu dočekati Zadar.