Šok! Zadar poražen u gradskom derbiju

Sonik Puntamika priredila je veliko iznenađenje! Družina Hrvoja Vlašića šokirala je Zadar. Bila je to jedna košarkaška lekcija iskusnog tandema Petani-Vladović.

Kontrolirali su “zeleni” praktički cijelu utakmicu. Imali velikih +17 (27:10) već početkom druge četvrtine, a sredinom treće najvećih +18, 57:39. Šest i pol minuta prije kraja razlika je i dalje bila dvocifrena, 70:58 i tek onda se Zadar uspio malo približiti. Više zbog umora protivnika nego svojom zaslugom. Došli su sve do 71:70, ali u završnici je Vladović sa još dva fantastična poteza, tricom i prodorom, riješio pitanje pobjednika, javljaju zadarski sportski mediji o detaljima završnice susreta.

Konačan rezultat bio je 78:73 u korist Puntamičana! Petani je sa 16 bio najefikasniji kod Zadra, dok je Vladović postigao 15 poena. Pritom su još Runjić i Vručinić bili dvocifreni, dok je kod poraženih najbolji bio Junaković sa 17 poena.