Tomislav Cvitković s 27 poena zatrpao Hermes i donio pobjedu Soniku

Susret 25. kola HT Premijer lige ponudio je okršaj Hermes Analitice i Sonik Puntamike koji je odigran kod Puntamičana u Jazinama. Unatoč dobrom šuterskom izdanju Hermes je još jednom kapitulirao te je ostao na tek tri pobjede u prvenstvu. Analitičari su tako i dalje na posljednjoj poziciji lige.

Puntamika je na karju odnijela pobjedu s rezultatom 98:74. Zadrani su nakon deset minuta igre stekli plus 16. Prednost je do poluvremena narasla do 24 razlike – 55:31. Tu je rezultatskoj neizvjesnosti došao kraj, iako su gosti zaprijetili preko mladog Svobode u nastavku približivši se na 72:60.

Dalje od toga nije moglo te je Sonik upisao 15. prvenstvenu pobjedu za koju je najzaslužniji Tomislav Cvitković s 27 poena. Lovre Runjić se priključio sa 17 poena.  Filip Kordić je predvodio Hermes s 22 poena. Ivan Mileković je postigao 14.