Vlada Jovanović nakon pobjede nad Megom: “Važna pobjeda za nas”

Cibona je u drugom kolu AdmiralBet ABA lige nakon produžetka slavila nad Megom s rezultatom 89:84.

Trener Cibone Vladimir Jovanović bio je zadovoljan prikazanom igrom u drugom poluvremenu.

“Čestitam igračima na pobjedi, jako važna za nas. Posebno sam zadovoljan drugim poluvremenom u koje smo izašli s malo više energije, bili smo čvršći u svakom duelu. Nisam bio zadovoljan prvim dijelom, mislim da smo previše respektirali Megu i u nekim situacijama smo djelovali nesigurno. Kada smo shvatili da smo podjenako mladi i da imamo podjednaku kvalitetu počeli smo igrati onako kako mi i možemo – brzo, agresivno i dobro smo kontrolirali reket. Uhvatii smo 51 skok što protiv Mege, koja je možda i najviša ekipa u ABA ligi, nije lako. Izvukli smo dobre pouke, čeka nas regeneracija dva-tri dana i onda teško gostovanje kod Zadra”, izjavio je Jovanović nakon utakmice.

Cibonu u petak čeka gostovanje kod Zadra u trećem kolu AdmiralBet ABA lige, a dan kasnije gostuju protiv još jedne zadarske ekipe, Sonik Puntamike, u sklopu četvrtog kola HT Premijer lige.