Liga prvaka: Tomislav Zubčić odveo Tofaš do pobjede

U šestoj utakmici TOP 16 faze Lige prvaka sastali su se izraelski Hapoel Holon i turski Tofaš za kojeg nastupa Tomislav Zubčić. Turska momčad slavila je u gostima sa 71:90 nakon sjajnog drugog poluvremena. Hrvatski internacionalac bio je igrač utakmice.

Samo četiri poena viška imali su gosti nakon poluvremena, ali u nastavku je slijedila košarka na višoj razini pa je ubrzo stvorena rezultatska prednost. Dvocifreno vodstvo je sve više raslo, a u ključnih deset posljednjih minuta Izraelci postaju bezidejni u napadu.

Na kraju je Hapoel ostao tek na 13 poena u četvrtoj dionici pa je poraz bio neminovan. Tomislav Zubčić bio je najefikasniji igrač pobjedničke momčadi s 21 poenom, pet asistencija i dvije ukradene lopte. Zubčić je šutirao odličnih 7/10 iz igre za 25 minuta u igri.